Новини

За жорстоке вбивство жінки у Павлограді затримали двох чоловіків

Підозрювані завдали жертві численні тілесні поранення, після чого вивезли тіло у лісопосадку та підпалили.

337Переглядів

7 жовтня до поліції надійшло повідомлення, що під час гасіння сухої трави надзвичайники виявили обгоріле тіло жінки.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Під час огляду загиблої правоохоронці виявили на її тілі сліди насильницької смерті. Поліцейські оглянули місце злочину, вилучили речові докази та встановили особу загиблої. Нею виявилась 45-річна місцева мешканка. Для встановлення осіб, причетних до злочину, були проведені слідчі та розшукові заходи: вилучено відео з камер спостереження, проведено поквартирний обхід навколишніх будинків та пошук можливих свідків злочину.

В результаті правоохоронці встановили двох чоловіків віком 26 та 33 років та затримали їх за участі спецпризначенців КОРД.

З’ясувалося, що останнім часом фігуранти жили у Павлограді в орендованій квартирі. 6 жовтня вони познайомилися з потерпілою та запросили до себе в гості. Під час конфлікту чоловіки напали на жінку та завдали їй тілесних ушкоджень по голові, у шию та груди. Від отриманих травм жертва померла на місці. Далі зловмисники, щоб приховати злочин та уникнути відповідальності, перенесли її до мікроавтобуса, вивезли до лісопосадки та підпалили тіло.

Під час обшуку за місцем проживання підозрюваних вилучено сліди та знаряддя злочину – ніж і табурет. Також вилучено мікроавтобус Ford Transit зі слідами злочину.

Фігуранти затримані. Їм вручені повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 115 ККУ (умисне вбивство).

Раніше “Особи” також повідомляли: На Дніпропетровщині чоловік забив до смерті сусіда.

3 коментарі

Залишити відповідь