Новини

Від початку року на Дніпропетровщині після обстрілів відновили понад 1200 км електроліній

Від початку 2024 року енергетики Дніпропетровщини відновили 1213 кілометрів пошкоджених після обстрілів електроліній.

367Переглядів

Про це сказано у пресрелізі компанії “ДТЕК Дніпровські електромережі”.

Про це повідомляє Суспільне.

Як інформує ДТЕК, також фахівці відновили роботу 801 енергооб’єкта та повернули світло в оселі понад мільйона родин області. Деякі з них були знеструмлені по декілька разів.

“Найчастіше страждають повітряні лінії електропередачі, деякі з них енергетикам доводилося відновлювати десятки разів. Лінію-“рекордсмена” на одному з обстрілюваних напрямків на півдні області лагодили вже понад 50 разів”, — сказано у повідомленні.

Найбільше руйнувань енергоінфраструктури в районах, наближених до окупованих територій та зони бойових дій. Зокрема, на півдні Дніпропетровщини пошкодження в розподільчій мережі фіксують майже кожного дня.

Раніше “Особи” також сповіщали: Україна заощадить 1 ГВт електроенергії на енерголампах від ЄС.

Залишити відповідь