Україна отримає обладнання, що забезпечить додаткові потужності і реалізує програму розбудови 1 ГВт розподіленої генерації до кінця року. Зазначається, що енергетики роблять усе можливе, щоб у максимально стислі терміни змонтувати і підключити обладнання до мережі.
Про це повідомили в пресслужбі Міністерства енергетики України.
“Не все обладнання, що надійде до країни, енергетики технічно встигнуть підключити до мереж, однак у планах до кінця року встановити не менше 1 ГВт”, – наголошують у Міненерго.
Там додають, що до розвитку розподіленої генерації залучені як приватні компанії, так і підприємства державної форми власності.
Зазначимо, що на конференції Ukraine Recovery Conference 2024, яка проходила учервні в Берліні, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна хоче побудувати за допомогою партнерів до 1 ГВт маневреної генерації до кінця поточного року. Цю обіцянку назвали “Гігават Зеленського”.
Нагадаємо, що в Україні вже встановлено сотні МВт потужностей з анонсованого Зеленським 1 ГВт генерації на 2024 рік.
Раніше “Особи” також писали: “Норвегія допоможе Україні будувати житло для ВПО”.



















