На вулиці Батумська в Індустріальному районі невідомі привезли та висипали з мікроавтобуса десятки кілограмів прострочених продуктів. Серед них ковбасні вироби, йогурти, сиркові десерти тощо.
Про це повідомляє Telegram-канал “Дніпро оперативний”.
Протерміновану продукцію викинули біля сміттєвого баку. Очевидці повідомляють, що влаштували це чоловіки на білому мікроавтобусі.
Ймовірно вони викинули товари таким чином, щоб зекономити. Інші причини не відомі.
Мешканці району обурюються та стверджують що сморід від звалища чути у всьому районі.
Раніше “Особи” також писали: “В Україні посилять відповідальність за незаконну рубку та пошкодження дерев”.




















