Новини

Вимагав хабар за надання земельної ділянки: у Дніпрі судитимуть екс-посадовця

На Дніпропетровщині екс-посадовець вимагав хабар за надання землі.

310Переглядів

Підозрюється колишній начальник відділу однієї з селищних рад Дніпропетровщини. За даними слідства, він вимагав від місцевого мешканця хабар у сумі 3 тис доларів за безперешкодне надання в оренду земельної ділянки та оформлення відповідної документації.

Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура.

Правоохоронці викрили чоловіка після отримання обумовленої суми та затримали його. У ході обшуків за місцем проживання та роботи було вилучено кошти, документацію, чорнові записи.

Екс-посадовцю повідомили про підозру за фактом одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднаного з вимаганням (ч. 3 ст. 368 КК України).

Раніше “Особи” також писали: “Мер Марганцю Боровик відбирає землю у суміжних громад (відео)”.

1 коментар

Залишити відповідь