Новини

Під ударами ворога перебували два райони Дніпропетровщини

Вночі та зранку 25 жовтня російські війська били по Нікопольщині та Синельниківському району.

195Переглядів

Вночі та на ранок агресор кілька разів атакував Нікопольщину. Обстрілював з важкої артилерії та “Граду”. Вдарив дронами-камікадзе.

Про це о 7.30 повідомив начальник ДніпроОВА Сергій Лисак.

Потерпали Нікополь та Марганецька громада. Там виникло два займання. Пошкоджені інфраструктура та адмінбудівля. Понівечені два автобуси. Люди вціліли.

Вранці неспокійно було на Синельниківщині. Там сталася пожежа.

Протягом минулого дня ворог бив по Нікопольщині з артилерії. Скидував боєприпаси з БпЛА. Цілив дронами-камікадзе. Від ударів здригалися Нікополь, Марганецька, Червоногригорівська та Мирівська громади. Пошкоджені п’ятиповерхівка, приватний будинок й авто, інфраструктура та лінія електропередач. Люди не постраждали.

Через вечірній обстріл Червоногригорівської громади, що у Нікопольському районі, понівечена АЗС.

Фото деяких наслідків ворожих ударів по Нікопольщині.

Раніше “Особи” також сповіщали: Внаслідок ворожого артобстрілу Нікополя поранено трьох людей.

1 коментар

Залишити відповідь