Новини

Мешканці міст сходу Дніпропетровщини на кілька днів залишаться без води

Це стосується мешканців Синельникового, Павлограда, Першотравенська (нова назва - Шахтарське) та Тернівки.

808Переглядів

З понеділка, 28 жовтня, з 17:00, ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас» розпочинає невідкладні аварійно-ремонтні роботи на водоканалі. У зв’язку з цим, водопостачання тимчасово буде призупинено.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

За його словами, орієнтовні терміни відновлення водопостачання:

  • Синельникове – 30 жовтня,
  • Павлоград, Тернівка, Першотравенськ – 31 жовтня.

Лукашук закликав усіх споживачів зробити запаси води на цей період.

Раніше “Особи” також сповіщали: Кривий Ріг отримає від Франції 15 мільйонів євро на покращення водопостачання.

Залишити відповідь