Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 14 медалей на Кубку світу з кіокушин карате

Змагання проводили 26-27 жовтня у польському місті Катовіце, куди з’їхалися понад 900 спортсменів із 30 країн.

250Переглядів

Збірна України показала неймовірний результат: наші атлети здобули 13 золотих, 10 срібних, 13 бронзових медалей та посіли 2 командне місце.

Про це повідомляє Дніпровська обласна рада.

Особливо відзначилися спортсмени з Дніпропетровської області – Заур Мамедов, Марина СкамароховаЕльнур Мамедов, Владислав Заболотний. Вони у розділі «Командне ката» вибороли срібло та здобули звання найтитулованішої команди Європи у цій дисципліні!

Вітаємо спортсменів та тренерів, які прославляють нашу державу на міжнародних майданчиках та доводять, що український спорт – один із найсильніших у світі!

1 коментар

Залишити відповідь