Grand Prix Puchar Polski проходив 26–27 жовтня у Любліні (Польща). Участь у змаганнях брали представники 26 країн.
Про це йдеться на сайті регіонального відділення НОК України.
Чемпіоном на дистанції 200 метрів та срібним призером у 100-метрівці у стилі батерфляй став Денис Кесіль.
Друге місце посів Максим Овчінніков (200 м брас). Марія Дьяченко здобула два “срібла” — у категоріях 200 метрів комплексне плавання та 100 метрів брас.
Бронзові нагороди у Максима Овчіннікова (50 м брас) та Ніки Шарафутдінової (50 м на спині).
Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 14 медалей на Кубку світу з кіокушин карате.




















1 коментар