Новини

Плавці з Дніпропетровщини вибороли сім медалей на Гран Прі кубка Польщі

Спортсмени з Дніпропетровщини здобули сім нагород на Гран Прі кубка Польщі з плавання — "золото", чотири "срібла" та дві "бронзи".

217Переглядів

Grand Prix Puchar Polski проходив 26–27 жовтня у Любліні (Польща). Участь у змаганнях брали представники 26 країн.

Про це йдеться на сайті  регіонального відділення НОК України.

Чемпіоном на дистанції 200 метрів та срібним призером у 100-метрівці у стилі батерфляй став Денис Кесіль.

Друге місце посів Максим Овчінніков (200 м брас). Марія Дьяченко здобула два “срібла” — у категоріях 200 метрів комплексне плавання та 100 метрів брас.

Бронзові нагороди у Максима Овчіннікова (50 м брас) та Ніки Шарафутдінової (50 м на спині).

Раніше “Особи” також сповіщали: Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли 14 медалей на Кубку світу з кіокушин карате.

1 коментар

Залишити відповідь