Новини

Сім’ї загиблих військових з Дніпропетровщини відправили на відпочинок до Словенії

Родини загиблих військових з Дніпропетровщи відпочивають у Словенії.

332Переглядів

До словенського міста Анкаран відправилася група з 34 людей – дітей та їхніх мам. Це сім’ї з Нікопольщини та Криворіжжя, у яких на фронті загинула рідна людина. Родини очікують насичені 8 днів.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

Дорогою до Словенії група побувала в Ужгороді. Для них провели екскурсію.

У Анкарані на сім’ї чекає насичена програма. Для дітей – скелелазіння, дайвінг та арттерапія. Для дорослих – заняття з психологом. Попереду ще SPA у Косино та прогулянка по Мукачевому.

Організував подорож Благодійний фонд Mountain Seed Foundation «MSF» за сприяння Дніпропетровської ОВА.

Раніше “Особи” також писали: “Волонтерів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі мінігрантів”.

1 коментар

Залишити відповідь