До словенського міста Анкаран відправилася група з 34 людей – дітей та їхніх мам. Це сім’ї з Нікопольщини та Криворіжжя, у яких на фронті загинула рідна людина. Родини очікують насичені 8 днів.
Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.
Дорогою до Словенії група побувала в Ужгороді. Для них провели екскурсію.
У Анкарані на сім’ї чекає насичена програма. Для дітей – скелелазіння, дайвінг та арттерапія. Для дорослих – заняття з психологом. Попереду ще SPA у Косино та прогулянка по Мукачевому.
Організував подорож Благодійний фонд Mountain Seed Foundation «MSF» за сприяння Дніпропетровської ОВА.
Раніше “Особи” також писали: “Волонтерів Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі мінігрантів”.























1 коментар