У Києві з 22 по 29 жовтня відбувся чемпіонат України з боксу на честь героїв ГУР. Збірна команда Дніпропетровщини посіла II загальнокомандне місце серед юніорів та III загальнокомандне місце серед юніорок.
Про це повідомили у Відділенні Національного олімпійського комітету.
Результати спортсменів:
- Золоті медалі отримали Ілля Мельніков (50 кг), Єлизавета Асатова (60 кг), Ростислав Авшаров (66 кг), Софія Опалюх (+80 кг).
- Срібні медалі здобули Богдан Смоляк (50 кг), Георгій Бабенко (60 кг), Ксенія Коцогуб (63 кг).
- Бронзовими призерами стали Костянтин Губенко (46 кг), Валерія Іванова (48 кг), Валерія Левкович (48 кг), Ася Ткаченко (52 кг), Кіра Жмуріна (52 кг), Данило Рохтін (66 кг), Олександр Коваль (70 кг), Софія Лісова (75 кг), Аріна Прищепа (80 кг).
Раніше “Особи” також писали: “Плавці з Дніпропетровщини вибороли сім медалей на Гран Прі кубка Польщі”.























1 коментар