Новини

З донецьких населених пунктів на межі з Дніпропетровщиною евакуювали дітей із батьками

202Переглядів

Обов’язкову евакуацію в примусовий спосіб дітей із батьками, особами, які їх замінюють, або іншими законними представниками з низки населених пунктів Великоновосілківської селищної територіальної громади Волноваського району Донецької області затверджено 13 листопада 2024р.

Про це повідомляється на офіційному сайті Донецької ОВА.

Дітей с супроводжуючими евакуюють до безпечних регіонів України з таких населених пунктів:

  • Велика Новосілка,
  • Андріївка,
  • Багатир,
  • Времівка,
  • Зелений Кут,
  • Золота Нива,
  • Костянтинопіль,
  • Новий Комар,
  • Новоукраїнка,
  • Одрадне,
  • Олексіївка,
  • Петропавлівка,
  • Розлив,
  • Слов’янка,
  • Улакли,
  • Шевченко.

Для довідки: землі села Новоукраїнка Волноваського району Донецькоїобласті межують із територією села Дачне Синельниківського (раніше – Межівського) району Дніпропетровської області.

Дані google-maps

Причина евакуації не розкривається. Головувала під час засідання заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук.

Раніше ми повідомляли, що росіяни пошкодили дамбу Курахівського водосховища, і є загроза підтоплення вздовж річки Вовча. При цьому, за даними на вчора, в селах Богатир, Олексіївка, Андріївка, Костянтинопіль, розташованих уздовж річки, підтоплень не було зафіксовано.

«Як повідомив заступник голови Донецької ОВА Олександр Шевченко, на момент підписання протоколу в цих населених пунктах мешкало 174 дитини, наразі всі діти евакуйовані. Також у цих населених пунктах досі залишаються 1.600 людей», – йдеться в публікації на сайті Донецької ОВА.

Звернутися з питань евакуації можна за телефонами: 0-800-507-506, 0-800-408-911, 0-800-322-614 (евакуація важкохворих людей).

Цілодобова «гаряча лінія» обласного кол-центру: 0-800-500-121, 073-050-01-21 (Viber, Whatsapp, Telegram, Signal).

Раніше ми повідомляли:

Залишити відповідь