Обов’язкову евакуацію в примусовий спосіб дітей із батьками, особами, які їх замінюють, або іншими законними представниками з низки населених пунктів Великоновосілківської селищної територіальної громади Волноваського району Донецької області затверджено 13 листопада 2024р.
Про це повідомляється на офіційному сайті Донецької ОВА.
Дітей с супроводжуючими евакуюють до безпечних регіонів України з таких населених пунктів:
- Велика Новосілка,
- Андріївка,
- Багатир,
- Времівка,
- Зелений Кут,
- Золота Нива,
- Костянтинопіль,
- Новий Комар,
- Новоукраїнка,
- Одрадне,
- Олексіївка,
- Петропавлівка,
- Розлив,
- Слов’янка,
- Улакли,
- Шевченко.
Для довідки: землі села Новоукраїнка Волноваського району Донецькоїобласті межують із територією села Дачне Синельниківського (раніше – Межівського) району Дніпропетровської області.

Причина евакуації не розкривається. Головувала під час засідання заступниця керівника Офісу Президента України Ірина Верещук.
Раніше ми повідомляли, що росіяни пошкодили дамбу Курахівського водосховища, і є загроза підтоплення вздовж річки Вовча. При цьому, за даними на вчора, в селах Богатир, Олексіївка, Андріївка, Костянтинопіль, розташованих уздовж річки, підтоплень не було зафіксовано.
«Як повідомив заступник голови Донецької ОВА Олександр Шевченко, на момент підписання протоколу в цих населених пунктах мешкало 174 дитини, наразі всі діти евакуйовані. Також у цих населених пунктах досі залишаються 1.600 людей», – йдеться в публікації на сайті Донецької ОВА.
Звернутися з питань евакуації можна за телефонами: 0-800-507-506, 0-800-408-911, 0-800-322-614 (евакуація важкохворих людей).
Цілодобова «гаряча лінія» обласного кол-центру: 0-800-500-121, 073-050-01-21 (Viber, Whatsapp, Telegram, Signal).



















