Дніпропетровщина отримала пожежний автомобіль, мікроавтобуси – по два для поліцейських та рятувальників. А для надзвичайників – ще й легковик.
Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.
“Це стало можливим завдяки ініціативі уряду землі Північний Рейн-Вестфалія та підтримки німецько-української громадської організації «Синьо-Жовтий Хрест». Щиро дякую партнерам за підтримку. Війна додала нашим службам роботи. До того ж ворожі удари нівечать й техніку. Відтак поповнення автопарку завжди на часі”, – написав Сергій Лисак.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині попрощалися з залізничниками, які загинули під час обстрілу”.



















