Новини

Дніпропетровщина отримала від Німеччини сучасні автомобілі для поліції та ДСНС

Німеччина передала рятувальникам і поліцейським Дніпропетровщини сучасні автомобілі.

383Переглядів

Дніпропетровщина отримала пожежний автомобіль, мікроавтобуси – по два для поліцейських та рятувальників. А для надзвичайників – ще й легковик.

Про це повідомив голова ДніпроОВА Сергій Лисак.

“Це стало можливим завдяки ініціативі уряду землі Північний Рейн-Вестфалія та підтримки німецько-української громадської організації «Синьо-Жовтий Хрест». Щиро дякую партнерам за підтримку. Війна додала нашим службам роботи. До того ж ворожі удари нівечать й техніку. Відтак поповнення автопарку завжди на часі”, – написав Сергій Лисак.

Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині попрощалися з залізничниками, які загинули під час обстрілу”.

Залишити відповідь