Новини

“Національний кешбек”: чому деякі українці не отримають кошти

Українці у вересні отримали першу виплату по програмі “Національний кешбек”.

966Переглядів

Кошти витратили вже 120 тис українців. Понад пів мільйона громадян ще тримають нарахований кешбек на рахунках.

Про це повідомляє Мінекономіки та зазначає, що деякі українці не зможуть отримати національний кешбек від покупки українських товарів.

Адже для отримання коштів потрібно обов’язково активувати картку для виплат у Дії. Так зробили лише 2,5 мільйона українців. Всього, станом на середину листопада, 3,8 млн громадян відкрили 4,2 млн карток «Національний кешбек» у 13 банках.

Куди витрачають “національний кешбек”

Приблизно половина українців витратили гроші кешбеку на поповнення мобільного, 35% сплатили комуналку, інші розрахувалися за інтернет, транспорт та послуги харчування.
За жовтень українці накопичили вже втричі більше кешбеку за купівлю українських товарів — приблизно 125 млн грн. Обсяг накопичених коштів за першу половину листопада вже перевищив показники жовтня.

Повідомляється, що виплата кешбеку за жовтень буде наприкінці листопада, за листопад — наприкінці грудня. Кешбек за грудень українці отримають у лютому 2025 року.

Раніше “Особи” також писали: “Служба зайнятості запустила мобільний застосунок”.

1 коментар

Залишити відповідь