Трагедія сталася 19 листопада. У гаражі виявили двох непритомних братів. Попередньо, вони перебували у гаражі з ввімкненим двигуном і вчаділи. На жаль, вдалося врятувати лише старшого брата. Інший помер.
Про це розповіла лікарка швидкої Ірина Яковлева.
Одного з братів доставили до лікарні. Його стан покращився.
“Ймовірно, причиною отруєння став працюючий двигун автомобіля в замкнутому приміщенні… На великий жаль, був госпіталізований тільки один із братів до КНП “МЛШМД”ДОР” зі значним покращенням. Молодшому братові допомога не знадобилась (зі слів поліціянтів, він помер до виявлення)”, — йдеться у публікації.
Раніше “Особи” також писали: “У Нікополі дерево, яке впало від вітру, вбило водія та понівечило авто”.



















