Новини

У Кам’янському двоє братів отруїлися чадним газом: молодший помер

У Кам’янському двоє братів отруїлися чадним газом.

177Переглядів

Трагедія сталася 19 листопада. У гаражі виявили двох непритомних братів. Попередньо, вони перебували у гаражі з ввімкненим двигуном і вчаділи. На жаль, вдалося врятувати лише старшого брата. Інший помер.

Про це розповіла лікарка швидкої Ірина Яковлева.

Одного з братів доставили до лікарні. Його стан покращився.

“Ймовірно, причиною отруєння став працюючий двигун автомобіля в замкнутому приміщенні… На великий жаль, був госпіталізований  тільки один із братів до КНП “МЛШМД”ДОР”  зі значним  покращенням. Молодшому братові допомога не знадобилась (зі слів поліціянтів, він помер до виявлення)”, — йдеться у публікації.

Раніше “Особи” також писали: “У Нікополі дерево, яке впало від вітру, вбило водія та понівечило авто”.

Залишити відповідь