Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) визначило ці підстанції як важливі для ядерної безпеки.
Про це повідомила Економічна правда з посиланням на заяву гендиректора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі.
За словами гендиректор МАГАТЕ, ризики для українських АЕС стали очевидними на минулих вихідних, коли енергетична інфраструктура по всій країні зазнала масштабних російських ударів.
“Чотири з цих підстанцій та їхні лінії електропередач знову постраждали від обстрілів у ніч на 16 листопада та рано вранці 17 листопада, що змусило діючі українські АЕС знизити потужність як запобіжний захід”, – заявив Гроссі.
Він додав, що останніми днями діючі українські АЕС поступово почали відновлювати свої лінії електропередач та збільшувати виробництво електроенергії, але у четвер вранці знову знижували виробництво електроенергії як запобіжний захід, відновивши його згодом.
Раніше “Особи” також сповіщали: Обстріли Нікопольщини, пошкодження у Дніпровському районі: події війни у Дніпропетровській області.



















