Вдень 19 листопада на Нікопольщині через ворожий обстріл постраждала 46-річна жінка. Їй надали необхідну допомогу.
Про це повідомили у ДніпроОВА.
Не минулося у районі і без руйнувань. Побиті 10 приватних будинків, 2 господарські споруди, лінія електропередач. Пошкодження є на заправці та подвір’ї однієї з гімназій.
Цілили росіяни по населеним пунктам артснарядами та з РСЗВ «Град». Скеровували дрони-камікадзе і скидали боєприпаси з БпЛА. Дісталося Нікополю, Мирівській, Марганецькій, Червоногригорівській та Покровській громадам.
Вдарив у вівторок вдень противник з артилерії також по Зеленодольській громаді, що на Криворіжжі. Атаковану територію фахівці обстежують – з’ясовують наслідки. Втім, головне, що там обійшлося без жертв.
Вночі в області працювали оборонці неба. У Дніпровському районі внаслідок ворожої атаки пошкоджені 2 приватні будинки, стільки ж гаражів, лінія електропередач.
Агресор вдарив по Нікополю з РСЗВ “Ураган”. Люди вціліли.
Раніше “Особи” також інформували: На Дніпропетровщині попрощалися з залізничниками, які загинули під час обстрілу.



















