Федерація шахів Дніпра запрошує 30 листопада – 1 грудня о 10:30 (реєстрація з 10:00) взяти участь у Чемпіонаті міста з швидких шахів серед чоловіків та жінок.
Про це повідомляється на сторінці Федерації у Facebook.
Головний суддя турніру – міжнародний гросмейстер та національний арбітр з шахів Геннадій Гутман.
Зверніть увагу, що у турнірі передбачені турнірні внески в безготівковій формі!
До участі допускаються тільки шахісти з м.Дніпро!
У турнірі чоловіків до участі у змаганнях допускаються шахісти не нижче першого спортивного розряду.
У турнірі жінок до участі у змаганнях допускаються шахістки з кваліфікацією не нижче третього спортивного розряду.
Кількість учасників обмежена! Попередня реєстрація за посиланням.
Перед цим потрібно уважно ознайомитися із Положенням турніру.
Змагання проводяться в 9 турів. Кожному шахісту дається 10 хвилин на партію плюс 5 секунд за кожен зроблений хід.
Серед чоловіків шахісти, які посіли п’ять перших міст отримають (починаючи з першого) 1 500, 1300, 1 100, 800 та 500 гривень призових. Серед жінок, відповідно 800, 600 та 400 гривень.
- МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Дніпро, вул. Вернадського, 27.
- З питаннями можна звертатися за телефоном 0 (93) 642 20 98.
Раніше “Особи” також інформували: “Встановили національний рекорд”: на Дніпропетровщині провели наймасовішу гру в шахи.



















