Один із безпілотників скинув вибухівку поряд з бригадною автівкою, в результаті чого пошкоджено лобове скло автомобіля.
Про це мовиться у пресрелізі компанії “ДТЕК Дніпровські електромережі”, повідомляє Суспільне.
За повідомленням, енергетики лагодили пошкоджену електролінію, коли їх атакували дрони армії рф.
Працівники встигли знайти укриття та залишилися неушкодженими.
У компанії зазначили, що аварійні бригади приступають до відновлення електромережі лише після того, як отримують дозвіл від ЗСУ та ДСНС.
Крім того, енергетики працюють в спеціальних касках та бронежилетах. Однак армія росії не припиняє атак регіону, через що аварійним бригадам часто не вистачає часу перебратися в безпечне місце.
Раніше “Особи” також сповіщали: Обстріли Нікопольщини, пошкодження у Дніпровському районі: події війни у Дніпропетровській області.



















