Вчора, 28 листопада, тепло подали до 39 будинків. Над відновленням працює 49 ремонтних бригад.
Про це йдеться у Telegram-каналі Штабу згуртованих громад.
Там зазначили, що окрему увагу приділено ліквідації аварій у будинках, де через зношеність мереж трапляються повторні прориви.
“Щодо звернення мешканців по вулиці Сахарова стосовно холодних батарей. У зв’язку з ремонтними роботами, параметри тиску та температури тимчасово відрізняються від нормативних. Завершення робіт та стабілізацію системи очікується ближче до 8 грудня”, – додали у штабі згуртованих громад.
У штабі зазначили, що наразі роботи ведуться безперервно, щоб якнайшвидше подати тепло в усі будинки.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині відбувся Регіональний форум щодо підтримки переселенців”.



















