Новини

Одному з медзакладів Зеленодольської громади передали сонячну електростанцію

Завдяки співпраці МОЗ та Світового банку у межах проєкту «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя» лікарня у Криворізькому районі отримала сонячну електростанцію. 

187Переглядів

Один з медзакладів Зеленодольської громади Криворізького району отримав сучасну сонячну електростанцію. Її потужність 15 кВт.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Обладнання передали в межах спільного проєкту МОЗ і Світового банку «Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя».

«Тепер медичний заклад буде максимально автономним. Там вже встановлена котельня, є свердловина, система очищення води. А тепер ще й альтернативне джерело електроенергії», – розповів голова Зеленодольської громади Дмитро Невеселий.

Він додав, що це вже третя сонячна електростанція, яку отримала громада від партнерів. Такими облаштовані ЦНАП та заклад освіти.

Також у громаді встановлюють три модульні котельні від Міжнародної організації з міграції.

Раніше “Особи” також писали: Кредити на встановлення сонячних батарей під 0%: в Україні спростили умови.

Залишити відповідь