За знущання над матірʼю перед судом постане місцевий житель: поліція Дніпра завершила досудове розслідування відносно кривдника.
Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.
Перебуваючи за місцем проживання, 62-річний правопорушник влаштовував сварки зі своєю матірʼю, чинив психологічний тиск відносно неї.
За вчинення домашнього насильства правоохоронці притягували чоловіка до адміністративної відповідальності за статтею 173-2 Кодексу про адмінправопорушення. Кривдник зобовʼязувався виправитися, проте своїх обіцянок не дотримався та не припинив ображати жінку.
Слідчі Дніпровського РУП № 2 оголосили кривднику підозру за ст. 126-1 (домашнє насильство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає альтернативні види покарання, найсуворіший з яких – позбавлення волі строком до двох років.
Обвинувальний акт відносно підозрюваного скеровано до суду.
Поліцейські нагадали, що за вчинення домашнього насильства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Якщо ви страждаєте від домашнього насильства – не мовчіть, а своєчасно зверніться до поліції.
Раніше “Особи” також інформували: У Кам’янському затримали трьох кривдників за домашнє насильство над родичами.



















