Новини

У Павлограді знесли радянський танк вагою 49 тонн

У Павлограді демонтували радянський пам’ятник-танк.

370Переглядів

Радянський танк на селищі Міськгілка у Павлограді був встановлений на честь героя соцпраці, полковника Ж.Я. Котіна. Вчора, 8 грудня, його демонтували.

Про це повідомляє “9 канал”.

Для демонтажу залучили підрядника зі спеціальним краном, який приїхав з Дніпра. Танк важив 49 тонн.

Пам’ятник відвезли на зберігання на територію комунального підприємства.

Пам’ятник-танк присвячено Жозефу Котіну (1908 — 1979), який народився у Павлограді та багато років працював на оборонну промисловість совєтского союзу. Під проводом Котіна було створено кілька радянських танків, сам він очолював конструкторське бюро танкового заводу у Челябінську.  Дослужився до генерал-полковника та кілька років у кінці життя був заступником міністра оборонної промисловості совєтского союзу.

Павлоградське КП “Затишне місто” оприлюднило відео зі знесенням пам’ятника танку.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі якість повітря будуть моніторити дрони-станції”.

Залишити відповідь