Радянський танк на селищі Міськгілка у Павлограді був встановлений на честь героя соцпраці, полковника Ж.Я. Котіна. Вчора, 8 грудня, його демонтували.
Про це повідомляє “9 канал”.
Для демонтажу залучили підрядника зі спеціальним краном, який приїхав з Дніпра. Танк важив 49 тонн.
Пам’ятник відвезли на зберігання на територію комунального підприємства.
Пам’ятник-танк присвячено Жозефу Котіну (1908 — 1979), який народився у Павлограді та багато років працював на оборонну промисловість совєтского союзу. Під проводом Котіна було створено кілька радянських танків, сам він очолював конструкторське бюро танкового заводу у Челябінську. Дослужився до генерал-полковника та кілька років у кінці життя був заступником міністра оборонної промисловості совєтского союзу.
Павлоградське КП “Затишне місто” оприлюднило відео зі знесенням пам’ятника танку.
Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі якість повітря будуть моніторити дрони-станції”.



















