Новини

Дніпропетровська обласна рада провела останню у цьому році сесію: як розподілили бюджет

Депутати обласної ради визначилися з бюджетом Дніпропетровщини на 2025 рік. Він становитиме 9,9 млрд грн. На підтримку сил оборони планують віддати понад півмільярда.

518Переглядів

Сьогодні, 13 грудня, у Дніпрі відбулася 23 сесія Дніпропетровської обласної ради VIII скликання.

Про це повідомив її голова Микола Лукашук.

Він пише, що на пленарному засіданні депутатський корпус розглянув 29 питань. Одноголосно ухвалили обласний бюджет на 2025-й рік. Він становить 9,9 млрд грн.

Конкретно розподілено кошти на такі напрямки:

  •  566,4 млн грн – передбачено на підтримку Сил Оборони і рятувальників;
  •  361,8 млн грн – на реалізацію Програми «Здоров’я населення Дніпропетровщини»;
  •  165,9 млн грн – на «Комплексну програму соціального захисту населення Дніпропетровської області на 2025-2029 роки»;
  • 160 млн грн – на забезпечення теплопостачання у Кривому Розі;
  • 90 млн грн – депутатські субвенції, частина з яких буде спрямована на підтримку ЗСУ;
  • 20 млн грн спрямовуємо на будівництво питного водоводу у Підгородному, аби люди були з водою;
  • 10 млн грн піде на завершення реконструкції перинатального центру у нашому Регіональному медичному центрі родинного здоров’я, ще 80 млн грн – на завершення будівництва нового хірургічного корпусу у закладі;
  • окремо заклали кошти на реконструкцію лікарні швидкої допомоги у Дніпрі.

“Передаємо нашим військовим та надзвичайникам потужні крани, від 25 до 80 тон. Також 14 одиниць комунальної техніки передаємо для громад Нікопольського, Синельниківського, Кам’янського, Дніпровського, Криворізького та Павлоградського районів. Зокрема це екскаватори, навантажувачі, автокрани, тощо”, – зазначає Лукашук.

Депутатський корпус проголосував за прийняття 5 нових програм:

  • програму підтримки встановлення сонячних та вітрових електростанцій та підтримки децентралізованих систем генерації в домогосподарствах у Дніпропетровській області на 2025 – 2026 роки;
  • «Якісне харчування – здорове покоління Дніпропетровщини на 2025 – 2027 роки»;
  • програма розвитку соціальних послуг у Дніпропетровській області на 2025 – 2028 роки;
  • програма розвитку малого та середнього підприємництва в Дніпропетровській області на 2025 – 2026 роки;
  • комплексна програма підтримки агропромислового комплексу Дніпропетровської області у 2025 – 2029 роках.

Лукашук подякував депутатському корпусу, голові ОВА Лисаку, фахівцям управлінь облради, профільних департаментів ОВА за злагоджену і плідну роботу.

Раніше “Особи” також інформували: Двоє депутатів Дніпропетровської облради складають повноваження.

Залишити відповідь