Новини

У Кривому Розі до тепла підключили понад 800 будинків: скільки залишаються без опалення

Ситуацію з відновленням теплопостачання у Кривому Розі прокоментував міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.

241Переглядів

У Кривому Розі над відновленням опалення працюють 68 бригад з усієї України. За два тижні до тепла підключили понад 800 будинків. Ще 218 залишаються без опалення.

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.

“Ще 218 — залишаються без опалення через виникнення додаткових пошкоджень, які виявили під час підключення житлових будинків та заповнення теплових мереж. Роботи тривають безперервно”, — написав він.

Також він зазначив, що вирішують питання з перерахунку платіжок, аби люди не оплачували послугу, яку не отримали.

“Також важливо, що для будинків, які досі без тепла, скасовано відключення світла. Велике значення має розвиток розподіленої генерації електричної та теплової енергії – необхідно розробити відповідну модель, а також підготувати програму модернізації теплових мереж на 2025 рік у місті Кривий Ріг”, — зазначив Кулеба.

Раніше “Особи” також писали: “У Дніпрі з 3 січня 2025 року зросте вартість проїзду в громадському транспорті”.

Залишити відповідь