Новини

У Павлограді може зупинитися котельня через відбір води з тепломереж

У Павлограді жителі селища Хіммаш можуть залишитися без тепла.

351Переглядів

Причина — абоненти, які забирають воду з системи опалення.

Про це повідомили у Telegram-каналі комунального підприємства “Павлоградтеплоенерго”.

“Через аварію в мережах КП “Павлоградводоканал” ПМР наразі неможливо заповнити теплові мережі. Несанкціонований розбір води із системи централізованого опалення може спричинити зупинку котельні , яка забезпечує опалення сел. Хіммаш”, – йдеться у повідрмленні.

Абонентам нагадують, що вода в системі теплопостачання проходить хімічну обробку, тому вона непридатна для використання у побуті.

Мешканців просять уникати несанкціонованого відбору води з системи опалення та зрозуміти важливість стабільної роботи системи теплопостачання для всіх жителів району.

Раніше “Особи” також писали: “Як ВПО отримати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг”.

Залишити відповідь