Причина — абоненти, які забирають воду з системи опалення.
Про це повідомили у Telegram-каналі комунального підприємства “Павлоградтеплоенерго”.
“Через аварію в мережах КП “Павлоградводоканал” ПМР наразі неможливо заповнити теплові мережі. Несанкціонований розбір води із системи централізованого опалення може спричинити зупинку котельні , яка забезпечує опалення сел. Хіммаш”, – йдеться у повідрмленні.
Абонентам нагадують, що вода в системі теплопостачання проходить хімічну обробку, тому вона непридатна для використання у побуті.
Мешканців просять уникати несанкціонованого відбору води з системи опалення та зрозуміти важливість стабільної роботи системи теплопостачання для всіх жителів району.
Раніше “Особи” також писали: “Як ВПО отримати субсидію на оплату житлово-комунальних послуг”.



















