Новини

На одному з водоканалів Дніпропетровщини відкрили сонячну електростанцію

Енергонезалежність великих підприємств вкрай важливо забезпечити під час війни. Один з водоканалів Дніпропетровщини зможе працювати на власній електроенергії. Якщо буде сонячно.

399Переглядів

На підприємстві, що забезпечує водою близько 50 тисяч мешканців, встановили сонячну електростанцію потужністю 150 кВт.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

За словами посадовця, це допоможе заощаджувати електроенергію, забезпечувати стабільну роботу підприємства навіть у кризових ситуаціях та покривати 100% споживання у сонячні дні.

Лукашук також оприлюднив відео з місця події.

Дніпропетровська обласна рада підтримує критичну інфраструктуру області, водопостачання – один з ключових пріоритетів, – пише Лукашук.

Проєкти альтернативної енергетики, як цей, є особливо важливими під час війни, коли через російські обстріли енергетичних об’єктів часто виникають перебої з електрикою. Такі ініціативи підвищують енергетичну незалежність критичної інфраструктури.

Ця сонячна електростанція — приклад того, як ми можемо зміцнювати нашу стійкість. Дякуємо керівництву, колективу водоканалу та усім, хто долучився до реалізації проєкту! – підсумовує Лукашук.

Раніше “Особи” також писали: Одному з медзакладів Зеленодольської громади передали сонячну електростанцію.

Залишити відповідь