Подія сталася 27 грудня у Шевченківському районі на ж/м Тополя. Там біля будинку незнайомий чоловік підбіг до 9-річного хлопчика і відібрав у нього з рук телефон. Поліції про це розповіла мама постраждалого.
Поліцейські відпрацювали місце злочину та через декілька годин затримали підозрюваного. У нього вилучили телефон хлопчика. Про це повідомили в ГУНП Дніпропетровської області.
28 грудня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. За скоєний злочин чоловіку може загрожувати до 10 років за ґратами.
Раніше “Особи” також писали: “На Дніпропетровщині бухгалтерка ФОПа завдала підприємцю збитків на 1,5 млн грн”.



















