Фахівці з 20 по 26 грудня перевірили 140 проб питної води в області. У 75 пробах виявили відхилення. Однак такі показники є постійними і не є небезпечними.
Про це повідомили в ДУ “Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ”.
Дослідження проводилися за двома показниками – мікробіологічними та фізико-хімічними. У першому випадку всі проби води показали результат в межах норми. У другому ж – 75 проб зі 140 показали відхилення. Однак вони на рівні багаторічних значень, без аномальних змін.
Мешканцям радять пити тільки кип’ячену чи доочищену фасовану питну воду. У зв’язку з військовим станом на системах водопостачання можуть виникнути непередбачувані ситуації, що погіршать стан води.
Раніше “Особи” також писали: “На утримання фонтанів у Дніпрі витратять понад 36 млн грн”.



















