Новини

Канабіс на понад 400 тисяч гривень: у Дніпрі судитимуть наркозлочинця

Висушені рослини коноплі та вже подрібнену наркотичну речовину зловмисник зберігав у картонних коробках в сараї.

288Переглядів

Наркозлочин задокументували поліцейські  Дніпровського РУП № 2. За місцем мешкання 39-річного чоловіка правоохоронці вилучили майже 1,5 кг канабісу.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Наркотики поліцейські направили на проведення експертного дослідження. За цінами «чорного ринку» вартість вилученого становить понад 400 тисяч гривень.

30 грудня слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) ККУ.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Наразі обвинувальний акт відносно підозрюваного скеровано до суду.

Раніше “Особи” також сповіщали: На Дніпропетровщині затримали жінку, яка відправляла метадон засудженим у виправну колонію.

Залишити відповідь