Вночі агресор кілька разів атакував Нікопольщину. Обстрілював з артилерії та РСЗВ “Град”, поцілив дроном-камікадзе.
Про це на ранок повідомили у ДніпроОВА.
Потерпали від ворожих ударів Нікополь і Покровська громада. Загиблих та постраждалих немає.
Цієї ночі ворог традиційно атакував області України безпілотниками типу “Шахед” та їх імітаціями. Над Дніпропетровщиною збили 6 ворожих БпЛА.
За повідомленням Повітряних сил ЗСУ, цієї ночі ворог атакував 93-ма ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками-імітаторами. Станом на 09.00 підтверджено збиття 60 безпілотників у Полтавській, Сумській, Харківській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Донецькій, Дніпропетровській областях.
Внаслідок дронової атаки зафіксовано кілька влучань ударних БпЛА по приватних підприємствах та багатоквартирних будинках на Донеччині та Чернігівщині. Також збиті «шахеди» завдали шкоди і на Київщині: у кількох районах пошкоджено приватні будинки та авто. На жаль, є загиблий та постраждалі.
Минулого вечора ворог також вдарив балістичною ракетою по Дніпровському району. На щастя, минулося без загиблих та постраждалих.
Неспокійно протягом дня 2 січня було й Нікопольщині. Переважно ворог цілив по району дронами-камікадзе. Крім цього, обстрілював з важкої артилерії. Під ударом – Нікополь, Марганецька, Мирівська та Покровська громади.
Були пошкоджені комунальне підприємство, інфраструктура, 2 п’ятиповерхівки і стільки ж гаражів, вантажівка та лінія електропередач. Ніхто не постраждав.
Також “Особи” раніше писали: На Дніпропетровщині впродовж цього року повітряна тривога лунала 2036 разів.






















