Новини

Спортсмени з Дніпропетровщини вибороли п’ять медалей на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики

П’ятеро спортсменів із Дніпропетровщини посіли призові місця на всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики. Вони здобули "срібло" та чотири "бронзи".

201Переглядів

XXX всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні “Різдвяні старти” проходили 4-5 січня в Києві. Дніпропетровську область представляли 12 атлетів.

Про це йдеться на сайті регіонального Відділення Національного олімпійського комітету.

Срібну нагороду виборов Артур Бортніков у стрибках із жердиною.

Бронзові медалі одержали Руслан Валітов у штовханні ядра вагою 7,260 кг; Андрій Радзевило в бігу на 800 м та на 1500 м; Наталія Фастова в бігу на 2000 м з перешкодами.

Раніше “Особи” також сповіщали: У 2024 році спортсмени Дніпропетровщини здобули понад 300 медалей на міжнародних змаганнях.

Залишити відповідь