Новини

У 2024 році спортсмени Дніпропетровщини здобули понад 300 медалей на міжнародних змаганнях

Спортсмени Дніпропетровщини вдало виступали у 2024 році на Олімпіаді та Паралімпійський іграх, інших міжнародних змаганнях.

350Переглядів

Минулий рік видався вдалим для спортсменів регіону. Вони привезли з міжнародних змагань понад 300 нагород. Відзначилися олімпійці, паралімпійці. Приділялася увага й розвитку ветеранського спорту.

Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула на Олімпіаді-2024 «золото» у стрибках в висоту. Вона  також стала переможницею «Діамантової ліги», встановивши світовий рекорд, який тримався 37 років.

«Бронзу» у метанні ядра виборов Михайло Кохан.

Високий рівень показали паралімпійці області. У Парижі вони здобули 18 медалей, з яких чотири – золоті. Найбільше п’єдестал пошани підкорювали плавці та легкоатлети.

Крім того, значну увагу в області приділяли ветеранському спорту. За проєктом #ТитаниUA провели Відкриту всеукраїнську спартакіаду. Приєдналися понад 200 учасників з дев’яти регіонів України. Змагалися, зокрема, у веслуванні на тренажерах, піднятті штанги, аеробайку, естафетному бігу.

Раніше “Особи” також писали: Хто став найкращим спортсменом 2024 року в Україні за версією АСЖУ.

Залишити відповідь