Слідчі встановили, що 40-річний старший сержант 23 березня 2022 року не з’явився на службу з лікувального закладу та покинув район виконання завдання відділу прикордонної служби у м. Кремінна Сєвєродонецького району Луганської області.
Про це повідомляє спеціалізована прокуратура у сфері оборони Східного регіону.
Перебуваючи на тимчасово окупованій території, колишній прикордонник підтримав окупаційну владу та почав співпрацю з державою-агресором РФ. Він добровільно погодився на пропозицію та зайняв посаду “інспектора” у незаконному правоохоронному органі.
Експрикордоннику інкримінують дезертирство, вчинене в умовах воєнного стану, та добровільне зайняття громадянином України посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території (частина 4 статті 408, частина 7 статті 111-1 Кримінального кодексу України). Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.
Раніше “Особи” також сповіщали: Термін повернення із СЗЧ продовжили: до війська повернулося вже понад 7 тис осіб.



















