Всі питання спеціалісти проговорили із замовниками й рекомендували пропрацювати їх з переможцями тендерів.
Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.
«Група «Прозорість та підзвітність» розглянула закупівлі, що були проведені у Дніпровському і Криворізькому районах. У більшості з них – мова про послуги з благоустрою. Наведення ладу у скверах та парках, а також утримання в належному стані укриттів і вулиць. Там є питання до вартості тендерів, але головне, на що звернули увагу фахівці, кількість працівників у компаніях-переможницях. Є побоювання, що фізично вони не в силах виконати взяті на себе обов’язки», – сказав перший заступник начальника ОВА Юрій Яндульський.
До прикладу, одне з приватних підприємств вибороло право на догляд за двома парками Дніпра. А саме – їх утримання протягом року. Натомість у штаті має всього двох працівників та орендовані чотири спецмашини. У фахівців групи «Прозорість та підзвітність» виникли сумніви, що цієї робочої сили вистачить для виконання робіт.
Ще дві закупівлі, винесені на розгляд, стосувалися придбання охоронних послуг і технічного обслуговування автобусів. Зауваження до останнього – завищені ціни на матеріали та ремонт машин – від 35 до понад 50%.
Раніше “Особи” також сповіщали: У місті Самар переглянули тендер на ремонт лікарні та заощадили майже 6,2 млн грн.

























