Новини

46-річного дніпрянина підозрюють у підпалі двох автівок

Підозрюваний облив бензином та підпалив автомобілі на паркувальному майданчику в Центральному районі.

217Переглядів

Злочин стався 15 січня на проспекті Пилипа Орлика.

Про це повідомляє ГУНП у Дніпропетровській області.

Щоб помститися роботодавцю, 46-річний чоловік взяв пʼятилітрову ємність з бензином та прийшов на паркувальний майданчик підприємства. Потім, обливши два припарковані автомобілі, підпалив. Момент підпалу зафіксувала камера з відеоспостереження.

На місці злочину працювала слідчо-оперативна група Дніпровського РУП.  Речові докази правоохоронці вилучили, чоловіка затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

16 січня слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення – “умисне знищення або пошкодження майна”. За це чоловіку може загрожувати від 3 до 10 років позбавлення волі. Триває слідство.

Раніше “Особи” також писали: У Дніпрі чоловік побив та пограбував 77-річну касирку вбиральні.

Залишити відповідь