Новини

В одній з лікарень Криворіжжя коштом міжнародних партнерів встановили сонячну електростанцію

Сучасна сонячна фотоелектрична станція тепер живить одну з лікарень у Криворізькому районі. Обладнання закупили та встановили коштом німецьких партнерів.

181Переглядів

Енергообладнання закуплене та встановлене GIZ у межах «Спеціальної програми підтримки України /EU4ResilientRegions» за фінансуванням уряду Німеччини.

Про це повідомили у ДніпроОВА.

«Станцію обладнали нещодавно. І вже відчули її переваги. Серед іншого – економія коштів. Плюс енергонезалежність. Навіть під час можливих перебоїв з електрикою лікарня зможе автономно працювати. Пацієнти продовжуватимуть отримувати усю необхідну допомогу. Щиро вдячні за підтримку міжнародним партнерам», – зазначив директор медзакладу пан Андрій.

Сонячна станція складається з понад 200 панелей та 10 модульних акумуляторних батарей. Потужність усієї системи дозволяє виробляти до 82,5 кВт енергії.

Раніше “Особи” також сповіщали: У місті Самар запустять у роботу комп’ютерний томограф за 36 млн грн.

2 коментарі

Залишити відповідь