Новини

Дніпропетровщина отримала вісім сучасних систем для проведення ультразвукової діагностики 

Міністерство охрои здоров'я передало Дніпропетровщині сучасні системи для проведення ультразвукової діагностики.

388Переглядів

Мова за два потужні обласні заклади і ті, що працюють у Дніпровському та Криворізькому районах.

Про це повідомили в Дніпропетровській ОВА.

«Постійно працюємо над підсиленням наших лікарень, адже у війну навантаження на них збільшилося. Там рятують поранених воїнів й допомагають цивільним зберегти здоров’я. Аби лікарі могли надавати максимально якісну послугу, оснащуємо заклади всім необхідним, у тому числі сучасним обладнанням. Вдячні, що у цьому підтримує і команда МОЗ», – зазначила заступник начальника ОВА Ірина Грицай.

Цього разу міністерство передало Дніпропетровщині сучасні системи для проведення ультразвукової діагностики. Їх розподілили між лікарнями, які мали нагальну потребу в такому устаткуванні.

Раніше “Особи” також сповіщали: В одній з лікарень Криворіжжя коштом міжнародних партнерів встановили сонячну електростанцію.

Залишити відповідь