Суддя Дніпропетровського райсуду Лалі Новік мобілізувалася до ЗСУ за годину до вироку суду. Раніше її затримали під час отримання хабаря сумою 2,5 тисяч доларів.
Про це повідомила адвокатка Юлія Сегеда з посиланням на фундацію DEJURE.
Під час засідання суду обвинувачена була в ТЦК, поки її адвокат намагався зупинити провадження на засіданні.
«Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду зупинила справу проти судді Новік, яку обвинувачують в отриманні хабаря в $2,5 тисячі. Причина — суддя мобілізувалась за годину до винесення вироку. Новік потрапила до Сил оборони занадто швидко: у день вироку вона вже була в ТЦК, поки її адвокат намагався зупинити провадження на засіданні», – повідомила Юлія Сегеда.
Цікаво, що суддя Новік Л.М., яку 7 липня 2021 р. було затримано детективами НАБУ при отриманні хабаря у розмірі 2.500 доларів США. Тоді її відсторонили від суддівства на місяць, а далі, аж до березня 2023 р, Лалі продовжувала успішно вершити правосуддя.
Раніше “Особи” також писали: “Суддя Верховного суду з Дніпра живе в маєтку за $1 млн з виноградниками, озерами і лісом, записаними на знайомих”.



















