Три роки тому НАБУ та САП викрили суддю Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області Лалі Новік на одержанні неправомірної вигоди.
Про це повідомила пресслужба ВАКС у Facebook.
Служителька Феміди вимагала 2500 доларів за ухвалення рішення в інтересах фізичної особи у цивільній справі.
Колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала Новік винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Їй призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати посаду судді на строк 3 роки. Окрім того, її автомобіль та земельна ділянка площею 0,06 га буде конфісковано.
Раніше “Особи” також сповіщали: У Хмельницькій області викрили керівницю МСЕК та керівника пенсійного фонду на незаконному збагачені на мільйони доларів.




















1 коментар