Від пізнього вечора і до ночі окупанти обстрілювали Нікопольщину артилерією та «Градами».
Про це на ранок повідомляють очільники обласної влади.
Росіяни цілили по Нікополю й Покровській громаді. На щастя, люди не постраждали. В інших громадах області ніч минула без обстрілів.
Також вночі працювали наші сили ППО. Оборонці неба з ПвК «Схід» знищили 3 БпЛА противника.
Протягом минулого дня під ударами ворога перебували два райони Дніпропетровщини. Російські війська цілили з артилерії та дронами-камікадзе не тільки по Нікополю, а також по Марганецькій, Покровській та Червоногригорівській громадах. Там пошкоджена приватна оселя, підприємство, лінія електропередачі та сонячні панелі.
Ворог також атакував населені пункти Синельниківського району. Там пошкоджені 6 приватних будинків та газогін. На щастя, обійшлося без постраждалих.
Також вчора у Нікополі ворог обстріляв підприємство, поранено 5 людей.
Раніше “Особи” писали: Одна з лікарень Дніпропетровщини планує евакуюватися до Полтавської області через наближення фронту.



















