Новини

Сестри Кіченок з Дніпра разом вийшли до чвертьфіналу змагань з тенісу серії WTA 500

Сестри Людмила та Надія Кіченок вперше разом вийшли до чвертьфіналу змагань з тенісу серії WTA 500.

340Переглядів

Змагання проходять у австрійському Лінці. Сестри Кіченок разом виступають вперше за сім місяців. Українки, які отримали третій номер посіву в першому колі змагань зустрілися з норвезько-тайванським дуетом Ульріккою Ейкері та Фан Сьєн Ву.

Надія та Людмила Кіченок перемогли у двох сетах (6:3, 6:4), та пройшли до чвертьфіналу турніру. Гра закінчилась за 1 годину 17 хвилин. Українки виграли п’ять геймів на подачі суперниць та чотири рази виконали подачу навиліт. Про це повідомляє “Суспільне Спорт”.

Суперницями Кіченок у чвертьфіналі може стати тандем першої ракетки Польщі Катаржини Пітер та другої ракетки Угорщини Фанні Штолар, якщо здолає володарок вайлдкарду Юлію Грабер та Сінью Краус.

Востаннє сестри Кіченко разом вони грали у чвертьфіналі Олімпійських ігор у Парижі у серпні 2024 року.

Раніше “Особи” також писали: “Скелелази з Дніпропетровщини здобули 8 медалей на Всеукраїнських змаганнях”.

Залишити відповідь