Новини

«Перша Честь – загиблим Героям!»: активісти запрошують на акцію біля міськради Дніпра

29 січня під стіни міськради Дніпра запрошують справжніх патріотів України, які не згодні з космополітизмом місцевої влади.

249Переглядів

Початок акції завтра, 29 січня, о 10.00.

Про це повідомляє активістка  ГО “Родинне Коло загиблих Героїв Дніпропетровщини”.

Вона зазначає, що громадські активісти проводять акцію протесту біля міської ради Дніпра під гаслом “Перша Честь – загиблим Героям!”

“Чому зміст акції – протест?
Бо, якщо бачиш несправедливість, маєш право на протест!
На жаль, поки наші кращі українці знаходяться на передовій та захищають нас від ворогів, навіть, ціною свого життя,- наші чиновники – вшановують колаборантів та ухилянтів Дніпра!
Ми вийдемо розповісти містянам, що відбувається з повагою до Воїнів-захисників у місті Дніпрі”, – йдеться у дописі.

Серед іншого учасники заходу вимагатимуть від місцевої влади більше уваги приділяти вихованню в суспільстві поваги до наших воїнів, вшанування пам’яті загиблих героїв.

Маємо закликати населення Дніпра до шанобливого ставлення до всіх Воїнів України. Без пошани та поваги до наших захисників, які сьогодні на передовій, не буде поваги і до загиблих Героїв.

Всі охочі можуть взяти участь у акції, якщо не згодні з гуманітарною та культурною політикою міськради Дніпра.

Раніше “Особи” також писали: У День Соборності на Дніпропетровщині вшанували пам’ять тих, хто віддав життя за цілісність держави.

Залишити відповідь