Захаращені квартири у Павлограді – не така вже й рідкість.
Про це повідомили у місцевому КП “Затишне місто”, яке займається благоустроєм у Павлограді.
Там зазначили, що співробітники КП кожного року допомагають мешканцям багатоповерхівок виносити мотлох з таких горе-осель. У нещодавньому випадку, комунальникам спочатку навіть не вдалося зайти в помешкання. Довелось вивільняти хоча б мінімальний простір, щоб потрапити туди та перекрити крани.
У перший день роботи водій трактора вивіз на міське звалище три причепи непотрібу. Після вихідних роботи активно продовжились.
У цій історії дивує те, що у власниці житла є родичі, проте вони роками ніяк не реагували на зауваження сусідів і голови ОСББ, – зазначають комунальники.
Непотрібу у квартирі активної бабусі назбиралося так багато, що сама власниця ледь могла пересуватися по своїй оселі.
Більше деталей можна побачити у відео.
Раніше “Особи” також писали: У мешканки Павлограду вилучили психотропів на 5 мільйонів гривень.




















1 коментар