Новини

У Синельниківському районі росіяни КАБами знищили ліцей, вночі над Дніпропетровщиною збито два БпЛА

Два КАБи росіян вдарили по ліцею Новопавлівської громади. Зайнялася пожежа. Будівлю знищено. Крім того постраждалиінші будівлі.

330Переглядів

На Синельниківщині внаслідок вечірньої атаки 29 січня знищений ліцей. Пожежу, яка вирувала там, рятувальники приборкали.

Про це на ранок повідомило керівництво області.

Два КАБи влучили в Новопавлівський ліцей. Та повністю знищили будівлю, – інформують Вісті Новопавлівської громади.

Внаслідок ворожих ударів у Новопавлівській громаді пошкоджені будинок культури, релігійна установа, адмінбудівля, пошта, магазин, підприємство. Понівечені 22 приватні будинки. Зачепило лінію електропередач. На щастя, люди не постраждали.

Надзвичайники також повідомили, що ліквідували пожежу на загальній площі 150 кв.м. До робіт залучено 4 рятувальника та 1 одиниця пожежно-рятувальної техніки  ДСНС.

Вночі агресор вдарив з важкої артилерії по Мирівській громаді Нікопольського району. Загиблих і поранених немає.

Вночі підрозділи ПвК “Схід” збили над областю 2 ворожі безпілотники.

Раніше “Особи” також інформували: У Марганці чоловік викрав прапорці з меморіалу загиблих Героїв: що йому загрожує.

3 коментарі

Залишити відповідь