Новини

У Нікопольському районі через обстріли постраждало троє людей

Чоловік 37 років та подружжя 58-річних мешканців Нікопольщини постраждали від російських обстрілів протягом минулого дня.

323Переглядів

Вдень 30 січня окупанти вкотре атакували два райони області. Від ворожих ударів потерпала Нікопольщина й Синельниківський район.

Про це повідомляє керівництво Дніпропетровської області.

По Нікопольщині за день окупанти здійснили близько двох десятків атак. Били артилерією і дронами-камікадзе. Цілили по райцентру, Марганецькій, Мирівській та Червоногригорівській громадах.

Постраждав чоловік 37 років, йому надали необхідну медичну допомогу.

Пошкоджені 6 приватних будинків, 3 господарські споруди, гараж, автівка, заправна станція, мікроавтобус, промислове та сільськогосподарське підприємства, лінії електропередачі та газогін.

У Синельниківському районі через ворожий удар пошкоджені 7 приватних будинків та лінія електропередачі. Обійшлося без постраждалих.

Ввечері та вночі агресор тричі обстрілював Нікопольщину з важкої артилерії. Бив по Нікополю, Марганецькій та Покровській громадах. Постраждали чоловік та жінка. Обом – по 58 років. Їм надали необхідну меддопомогу. Пошкоджені 11 приватних будинків, господарська споруда, авто та газогін.

Цієї ночі ПвК “Схід” знищили над областю 2 ворожих БпЛА.

Раніше “Особи” також писали: У Синельниківському районі росіяни КАБами знищили ліцей, вночі над Дніпропетровщиною збито два БпЛА.

1 коментар

Залишити відповідь